Seznam procházek

Skrýt filtr
Filtrovat
Vlastnosti
by martin
Vodní nádrž Harcov, nazývaná také Harcovská přehrada či Liberecká přehrada, leží nedaleko centra města v údolí libereckého Harcovského potoka. Její hráz má výšku 20,5 metru, je 157 metrů dlouhá a její koruna se nachází 13 metrů nad okolním terénem. Je schopná zadržet maximálně 630 000 m3 vody. Přehrada je obklopená z jedné strany lesem a z druhé klidnou vilovou čtvrtí. Jediná rozlehlejší pláž leží na pravém břehu, v blízkosti hráze a nabízí všechny základní služby. Mimo jiné WC, sprchy, hřiště na plážový volejbal, občerstvení a restauraci. Pláž je travnatá a písčitá se středně strmým břehem. Slouží tak obyvatelům Liberce a návštěvníkům nejen ke koupání, ale také procházkám a relaxaci.
by martin
Skvělé místo pro rodinné odpoledne v centru Brna, místo pro piknik. Jeden z největších brněnských parků vhodný i pro volnočasové aktivity.
by martin
Autobusem 55 na zastávku Mariánské Údolí, a pak příjemným zakrouceným údolím až k Muchové boudě. Po cestě jsou hned dvě restaurace, a procházka se dá jít v létě i v zimě, zamrzlé rybníky mají taky svojí krásu.
by martin
Chcete si prohlédnout Nové Město na Moravě z jiného pohledu než jen z jeho nitra? Nádherný pohled se Vám poskytne ze skokanských můstků, které se nachází nedaleko města.
by martin
hmm